circle_pic-2
circle_pic 3
circle_pic

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים
מהי הדברת טרמיטים?
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

לעתים, למרות הרצון והמאמץ שלנו להרחיק מזיקים שונים מביתנו, חלקם מצליחים לפלוש אליו ואף מסבים לו נזקים משמעותיים. אחד המזיקים הידועים לשמצה הוא הטרמיט – אותו חרק שקוף שמזכיר נמלה ומכרסם בעצים בלי רחמים בדרכו לבסס מושבה.

הטרמיטים, שקשה פעמים רבות להבחין בהם בגלל שקיפותם, יכולים לגרום נזקים כבדים בכל מקום שיש בו עצים – החל ממשקופים, דרך ריהוט ועד יסודות הבית. כדי לעצור את המזיקים הללו ולמנוע מהם התרבות ונזק עתידי, חשוב לבצע הדברת טרמיטים ברגע שמבחינים בנוכחותם.

הדברת טרמיטים מהי?

בכל הנוגע לנושא של הדברה של טרמיטים, יש 2 גישות מרכזיות. האחת גורסת שיש לבצע הדברת מנע בלי קשר לנוכחות של טרמיטים, ואילו בשנייה ממליצים לבצע ריסוס ברגע שבו מבחינים בפולשים השקופים הללו.

הדברת טרמיטים מונעת כוללת מספר שלבים שמטרתם היא להגיע לחלקים הפנימיים של העץ, שהם המטרה של המזיקים. על ידי החדרה של חומרי הדברה יעודיים לתוך העץ, ניתן למגן אותו נגד פגיעה של טרמיטים שמכרסמים אותו מהפנים החוצה.

עם הדברת טרמיטים אקטיבית, שמבצעים כאשר כבר נגרם נזק על ידם, יש להדביר את כל הטרמיטים בכל שלבי החיים שלהם וגם את המלכה שאחראית להעמדת צאצאים. לאחר ההדברה הזו ניתן להוסיף הדברה מונעת שתסייע למנוע פלישה חוזרת של המזיקים הללו.

מתי מומלץ לבצע הדברת טרמיטים?

הדברת טרמיטים היא פעולה מומלצת בכל מקום שבו יש פריטים מעץ כמו משקופים, דלתות, יסודות ועוד. עם הדברת טרמיטים מונעת ניתן לשמור על מקומות כאלה ואחרים במשך שנים, ולהבטיח שלא יווצר נזק בגלל אותם חרקים מכרסמים. ישנם מקומות שבהם חובה לבצע הדברת טרמיטים בלי קשר לנוכחות שלהם, וחשוב להיות מודעים לכך אם אתם עומדים לעבור לבית חדש או לבית עסק מסוים. הדבר נכון למבנים שמבוססים על מבנה עץ, אך גם למבנים שיש בהם חיפויי עץ שונים, לרבות דקים, פרקט טבעי, קרניזים מעץ וחיפויי קיר מעץ.

הדברת טרמיטים צריכה להתבצע גם כאשר אתם מבחינים בנוכחות שלהם בגלל כרסומים בפריטי עץ ונזקים פתאומיים. כאמור, קשה להבחין לעתים בטרמיטים בגלל שקיפותם, ולכן חשוב לשים לב אם הם נוכחים על ידי ערנות לנזקים שהם עושים.

איך לבחור מדביר טרמיטים מקצועי?

טרמיטים גורמים לנזק רציני ברגע שהם פולשים ומקימים מושבות, ולכן חשוב לטפל בהם במהרה ובצורה מקצועית. תוכלו לבצע הדברת טרמיטים מקצועית על ידי מדביר מקצועי בלבד עם תעודת מדביר מוסמך. מעבר לכך, בררו האם המדביר יכול לבצע הדברת מניעה שתקל עליכם במידה ניכרת בהמשך הדרך, ואם הוא מספק תעודת ביטוח על ההדברה.

שאלו גם על החומרים שבהם המדביר מתכוון להשתמש לשם הדברת טרמיטים כדי שתדעו האם יש בהם כימיקלים שמצריכים יציאה מהבית למשך מספר ימים. באופן הזה תוכלו לדעת שאתם בידיים מקצועיות, ושבעיית הטרמיטים שיש לכם תטופל על הצד הטוב ביותר בטווח הקצר וגם הארוך.

מחפשים מדביר מומחה? שלחו הודעה עכשיו

רוצים עוד פרטים בנושא הדברה והרחקת יונים באופן עצמאי? רוצים להזמין מדביר מומחה? שלחו לנו הודעה וניצור אתכם קשר בהקדם

מי אנחנו

אצלנו באתר NoBugs תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על מנת לבחור את המדביר הנכון לצרכים שלכם.

אתר NoBugs מכיל מידע והמלצות לבחירת המדביר בלבד.

אתר NoBugs אינו אחראי על המדבירים עצמם ונותן המלצות שנאספו מלקוחות של המדבירים השונים.© כל הזכויות שמורות לאתר NoBugs.co.il

יצירת קשר מהירה

חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

NoBugs - הרחקת יונים והדברת מזיקים

צרו קשר

Contact NoBugs whatsApp Phone Mail

עקבו אחרינו

Follow NoBugs Facebook NoBugs GMB NoBugs
דילוג לתוכן