circle_pic-2
circle_pic 3
circle_pic

הדברת יתוש הנמר האסייתי

מהי הדברת יתוש הנמר האסייתי?
מהי הדברת יתוש הנמר האסייתי?
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

למרות שעמק החולה ייובש מזמן ובעיית יתושי המלריה עברה מן הארץ, בעיית היתושים רק מתגברת כל הזמן. בשנים האחרונות סובל האזור כולו, ממתקפות של יתוש הנמר האסייתי שהפך למכת המדינה.

יתוש הנמר האסייתי, עוקץ, מטריד ומגיע בהמוניו. קשה להתרכז, לשבת, לבשל, לקרוא וזו בהחלט בעיה שמצריכה פתרון דחוף.

לפניכם המדריך המלא, על הדברת יתוש הנמר האסייתי.

 

כיצד לעשות את הדברת יתוש הנמר האסייתי באופן עצמאי?

האופן הטוב ביותר לבצע את הדברת יתוש הנמר האסייתי זה למעשה לא לייצר לו תנאים נוחים, שיתעופף למקום אחר... יתושים נוטים להתמקם במקומות לחים, כך שאם יש לכם חצר יש מתקפות של יתושים כל הזמן. יכול להיות שיש לכם שטחים לחים או שלוליות בשטח. רטיבות במקומות שונים בבית המעניקה ליתושים את הסביבה המושלמת לנוכחות והתרבות.

לכן, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות, זה לשים לב שאין רטיבות או לחות ואם כן לטפל בזה כמה שיותר מהר וכמה שיותר מוקדם.

בנוסף, ניתן לנסות לעשות "מלכדות" ליתושים. קחו בקבוק פלסטיק, חיתכו והכניסו את החלק העליון (כמו מכסה), מלאו אותו בשמרים וסוכר חום. ערבוב של שמרים עם סוכר חום בבקבוק מהווה פיתיון מושלם ליתושים, הם יתעופפו פנימה ולא יוכלו לצאת.

מתי מומלץ לבצע הדברת יתוש הנמר האסייתי באופן מקצועי?

היום קיימת העדפה ברורה להדברה אקולוגית וירוקה, נטולת חומרים כימיים, אבל בכל מה שמדובר בהדברת יתוש הנמר האסייתי, אין בנמצא כמעט חומרים שמאפשרים להשמיד את היתושים האלה. באופן תיאורטי, ניתן למצוא חומרים שכאלה, אך גם מדובר בהרכב שכל הזמן משתנה וגם בחומרים כימיים שנדיר למצוא אותם בחנויות הרגילות.

מה שאתם צריכים לעשות אם אתם רוצים לבצע הדברה , והסיכוי היחיד לעשות הדברת יתוש הנמר האסייתי באמצעות חומרים אלה, זה רק ע"י מדביר מומחה שיש לו את החומרים והציוד המתאימים. מומלץ לבצע הדברה זו בעונת הסתיו, כדי שהתנאים כלל לא יתאימו לתנאי המחייה של המזיקים.

מדוע חשוב לבצע הדברת יתוש הנמר האסייתי בהקדם?

כל יתוש הוא מסוכן ביותר, וחלקם אף יכולים להעביר מחלות. בכל מקרה, יתושים הם לא חיית מחמד, הם עוקצים, ומטרידים ומפריעים גם ביום ובלילה מונעים שינה, הגירודים בלתי נגמרים, לעיתים ממש שורפים וחלקי הוגף מתמלאים בסימני גירוד, פצעונים ועוד.

בבתים של ילדים קטנים, מבוגרים וקשישים, חשוב מאוד לבצע הדברת יתוש הנמר האסייתי ולמנוע את הנוכחות שלהם בבית שלכם וכמה שיותר מוקדם לפני שהם מתחילים להגיע בלהקות. יש סיכונים רבים ובעיקר לילדים ולאוכלוסיות חלשות כנ"ל, עם מעופפים מטרידים למיניהם כמו יתוש הנמר האסייתי. כמו כן, כאשר יש יתוש אחד או שניים, סימן שיש להם מקום נוח לחיות ולהשתקע בו. ולכן חשוב מאוד קודם כל לאתר את המקומות האלה ולטפל בהם כמה שיותר מהר, ולעשות זאת בצורה יעילה ומקצועית, מבלי להשאיר שום סיכוי ליצורים המסוכנים לשרוד.

כיצד לבחור מדביר מקצועי?

במידה והחלטתם לזמין מדביר לחיסול יתוש הנמר האסייתי, עליכם למצוא את איש המקצוע המעולה והאיכותי ביותר שיש לו את החומרים והציוד, להדביר את היתושים הללו.

מדביר מקצועי מגיע עם החומרים והשיטות הנכונות, ייתכן אף אקולוגיות במידה וקיימות, על מנת להדביר את להקות יתוש הנמר האסייתי המטרידים את מנוחתכם.

מחפשים מדביר מומחה? שלחו הודעה עכשיו

רוצים עוד פרטים בנושא הדברה והרחקת יונים באופן עצמאי? רוצים להזמין מדביר מומחה? שלחו לנו הודעה וניצור אתכם קשר בהקדם

מי אנחנו

אצלנו באתר NoBugs תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על מנת לבחור את המדביר הנכון לצרכים שלכם.

אתר NoBugs מכיל מידע והמלצות לבחירת המדביר בלבד.

אתר NoBugs אינו אחראי על המדבירים עצמם ונותן המלצות שנאספו מלקוחות של המדבירים השונים.© כל הזכויות שמורות לאתר NoBugs.co.il

יצירת קשר מהירה

חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

NoBugs - הרחקת יונים והדברת מזיקים

צרו קשר

Contact NoBugs whatsApp Phone Mail

עקבו אחרינו

Follow NoBugs Facebook NoBugs GMB NoBugs
דילוג לתוכן