circle_pic-2
circle_pic 3
circle_pic

הדברת מקקים

הדברת מקקים
מהי הדברת מקקים?
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

הדברת מקקים מהי?

הדברת מקקים היא דרך להרוג את המקקים שנכנסו אליכם לבית, כל השיטות כוללות שימוש ברעלים מפני שאין אפשרות לתפוס את המקקים ולהרחיק אותם למקום אחר. מקקים מגיעים אלינו לבתים על מנת למצוא שאריות מזון ולעיתים למצוא מחסה מהחום ומהקור. מקקים אינם מגיעים ביחידים אלא מגיעים לבית ומתרבים במהירות לכן ברגע שראיתם מקק מומלץ מאוד להזמין הדברה מקצועית.

איך מבצעים הדברת מקקים?

חשוב להדגיש כי הדברה של מקקים מתבצעת על ידי שימוש בחומרים כימיים, חלקם ידידותיים לסביבה אך חשוב להתייעץ עם מדביר מקצועי בעל היתר הדברה לפני שמשתמשים בחומרים אלה. ניתן להשתמש גם במלכודות דבק אך חשוב לבדוק אותם כל מספר ימים.

הדברת מקקים יכולה להתבצע במספר סביבות:

  1. הדברת מקקים בבית - כאשר אין הרבה מקקים בבית ניתן לעשות באופן עצמאי, על ידי שימוש במלכודות דבק או בחומרים ידידותיים לסביבה המאושרים לשימוש על ידי הקהל הרחב.
  2. הדברת מקקים במפעלים ומבנים גדולים - כאשר מבצעים הדברה במפעלים ובמבנים גדולים צריך להשתמש בשירותיו של מדביר מקצועי בעל היתר הדברה. כאשר מבצעים הדברה במפעלים ומבנים גדולים משתמשים בחומרים כימיים חזקים יותר מאשר אלא המשמשים להדברה ביתית ומאושרים לשימוש על ידי הציבור.
  3. הדברה כמניעה - על מנת למנוע הופעת מקקים בביתכם חשוב לסגור חורים ופתחים על מנת שלא יהיו מקומות מסתור ברחבי הבית.
  4. הדברת מקקים במערכות ביוב - הדברה במערכות ביוב דורשת חומרים מיוחדים אשר מומלצים לשימוש במערכות ביוב ובתנאים אשר שוררים שם. החומרים ירוססו על דפנות הביוב ובנקודות מסויימות על מנת שפעולת ההדברה תהיה אפקטיבית.
  5. הדברה בשטחים ציבוריים - הדברה בשטחים ציבוריים מומלץ לפחות אחת לשנה, בדרך כלל לפני תחילת הקיץ. הדברה של מקקים אחת לשנה תהיה כמניעה להופעת המקקים במהלך השנה ומעבר שלהם מהשטחים הציבוריים לדירות ומבנים באיזור.

מתי כדאי לעשות הדברת מקקים?

מקקים הם אוהבי חום ולכן אנו נראה אותם בעיקר בקיץ. הדברת מקקים בקיץ מאוד מקובלת במדינת ישראל.

במידה והיה לכם בעיה בבית עם מקקים חשוב לשים לב שהם לא חוזרים אליכם לבית, ניתן לבצע פעולות שונות למניעת חזרה של המקקים. ניתן לבצע ריסוס אחת לשנה על מנת למנוע את הופעתם.

איך לבחור מדביר מקקים מקצועי?

מדביר מקקים מקצועי הוא אדם שיש לו היתר הדברה ויכול להשתמש בחומרים כימיים מסוכנים במידה והבעיה היא חמורה. כאשר בוחרים להדביר מקקים חשוב לשים לב לפנות את השטחים שבהם מבוצעת ההדברה כדי שהחומרים לא ידבקו לכלים ולמוצרים שבהם אתם משתמשים באופן יומי.

במידה ויש לכם בעלי חיים בבית, אנא ידעו את המדביר לפני תחילת עבודתו על מנת למנוע פגיעה בבעלי החיים בבית ובסביבתו!

מחפשים מדביר מומחה? שלחו הודעה עכשיו

רוצים עוד פרטים בנושא הדברה והרחקת יונים באופן עצמאי? רוצים להזמין מדביר מומחה? שלחו לנו הודעה וניצור אתכם קשר בהקדם

מי אנחנו

אצלנו באתר NoBugs תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על מנת לבחור את המדביר הנכון לצרכים שלכם.

אתר NoBugs מכיל מידע והמלצות לבחירת המדביר בלבד.

אתר NoBugs אינו אחראי על המדבירים עצמם ונותן המלצות שנאספו מלקוחות של המדבירים השונים.© כל הזכויות שמורות לאתר NoBugs.co.il

יצירת קשר מהירה

חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

NoBugs - הרחקת יונים והדברת מזיקים

צרו קשר

Contact NoBugs whatsApp Phone Mail

עקבו אחרינו

Follow NoBugs Facebook NoBugs GMB NoBugs
דילוג לתוכן