circle_pic-2
circle_pic 3
circle_pic

הדברת נמלים

מהי הרחקת נמלים?
מהי הרחקת נמלים?
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

הדברת נמלים מהי?

הדברת נמלים היא פעולה אשר מטרתה להרוג את הנמלים שהגיעו לבית או לעציצים בגינה ומפריעות לאדם. כאשר מזמינים שירות הדברת נמלים התהליך מתחיל בסריקה של הבית (המדביר והלקוח) על מנת לאתר מקומות אשר יש לאטום לאחר ההדברה כדי שתהיה יעילה יותר. לאחר מכן יבוצע ריסוס יסודי בתוך הבית ומסביב בחומרים יעילים נגד נמלים. רוב החומרים נגד נמלים ללא ריח.

למה נחוצה הדברת נמלים?

נמלים הן אחד המזיקים המפריעים ביותר לאדם, ומי מאיתנו ירצה שיסתובבו בכל הבית נמלים אשר יגיעו לקופסאות מזון, סוכר ומקומות נוספים. כאשר מדובר בחצר נמלים יכולים לפגוע מאוד בעציצים ובצמחים שיש לנו בגינה. בניית הקן של הנמלים בתוך עציץ יכול לפגוע בשורשי הצמח ולהרוג אותו.

מתי כדאי להדביר נמלים?

הדברת נמלים מומלץ לבצע בתחילת האביב לאחר החורף הקר, בזמן שבו הנמלים יוצאות לחפש מזון. רובנו מעדיפים לחכות עם הדברת נמלים עד שנראה נמלים בבית, אבל עדיף לבצע הדברת נמלים כהדברה למניעה לפני שאנו רואים נמלים בכל הבית.

 

שיטות להדברת נמלים

ישנם מספר שיטות להדברת נמלים:

  1. ריסוס - הדברת נמלים על ידי הזמנת מדביר נמלים מקצועי אשר ישתמש בחומרים כימים או חומרים ירוקים לפי מה שאתם תבחרו. בשיטה זו המדביר מגיע לבית עושה סריקה עם הלקוח למציאת מקומות בהם הלקוח ראה נמלים או מקומות מסתור אפשריים. לאחר מציאת כל המקומות מסתור המדביר ירסס בעזרת חומרים כימיים את כל הבית ומסביבו.  לאחר הריסוס חשוב לאטום את המקומות מסתור הללו על מנת למנוע את כניסת הנמלים לבית.
  2. פיתיונות ג'ל - ישנם מספר פיתיונות ג'ל להדברת נמלים הכוללים חומרים כימיים בתוכם. את הפיתיון הנמלה תיקח איתה לקן ותחלוק עם שאר הנמלים. בעזרת זה הפיתיון יגיע גם למלכה ושאר הקן כדי לחסל את כל הקן.
  3. מלכודות דבק - ניתן כמובן לשים מלכודות דבק עם פיתיון לנמלים. שיטה זו פחות מומלצת מפני שבעזרתה תוכלו להיפטר מנמלים בודדות ולא מכל הקן.

 

איך לבחור מדביר נמלים מקצועי?

 

בעת בחירת מדביר נמלים מקצועי חשוב לשים לב לחומרים בהם הוא משתמש. כמו בכל הדברה אחרת חשוב לבדוק כי המדביר בעל היתר עבודה עם חומרים מסוכנים.

מחפשים מדביר מומחה? שלחו הודעה עכשיו

רוצים עוד פרטים בנושא הדברה והרחקת יונים באופן עצמאי? רוצים להזמין מדביר מומחה? שלחו לנו הודעה וניצור אתכם קשר בהקדם

מי אנחנו

אצלנו באתר NoBugs תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על מנת לבחור את המדביר הנכון לצרכים שלכם.

אתר NoBugs מכיל מידע והמלצות לבחירת המדביר בלבד.

אתר NoBugs אינו אחראי על המדבירים עצמם ונותן המלצות שנאספו מלקוחות של המדבירים השונים.© כל הזכויות שמורות לאתר NoBugs.co.il

יצירת קשר מהירה

חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

NoBugs - הרחקת יונים והדברת מזיקים

צרו קשר

Contact NoBugs whatsApp Phone Mail

עקבו אחרינו

Follow NoBugs Facebook NoBugs GMB NoBugs
דילוג לתוכן