circle_pic-2
circle_pic 3
circle_pic

הדברת מכרסמים

איך לבצע הדברת מכרסמים
מהי הדברת מכרסמים?
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

הדברת מכרסמים מהי?

הדברת מכרסמים מתאר מספר שיטות שונות להרחקת מכרסמים ממקום המגורים של האדם. המכרסמים הנפוצים בישראל הם עכברים, עכברושים וחולדות אשר יכולים להתחבא בארונות בבית, בעליית הגג וחדרי אחסון בבית. בהדברת מכרסמים ברוב המקרים נצטרך להשתמש בחומרים כימיים רעילים על מנת להיפטר מהבעיה באופן מוחלט. במידה ואינכם מאמינים בשימוש בחומרים כימיים ישנם שיטות נוספות עליהם נרחיב בהמשך.

למה לעשות הדברת מכרסמים?

הדברת מכרסמים היא מאוד חשובה. מכרסמים רבים יכולים להעביר לאדם מחלות שיכולות להיות מסוכנות מאוד לאדם ואף קטלניות. הדברת מכרסמים חשובה גם מפני שמכרסמים מתרבים בקצב מאוד מהיר דבר שיכול להשפיע גם על הסביבה מחוץ לבית. במצבים קיצוניים ובתנאי קשים המכרסמים יכולים לכרסם דרך רהיטים, קירות עץ וגבס, חוטי חשמל, צינורות פלסטיק שונים ועוד. דבר שיגרום נזק לציוד ורכוש.

מתי כדאי להדביר מכרסמים?

הזמן בו מרבית המכרסמים מגיעים לבתי המגורים הוא בחורף, כאשר קר בחוץ ורטוב גם המכרסמים מחפשים מקום מסתור יבש שיוכלו להיות בו במהלך חודשי החורף.

 

שיטות להדברת מכרסמים

ישנם מספר שיטות להדברת מכרסמים, נתחיל בשתי שיטות הנחשבות יותר הומניות בגלל שאנו ב-NoBugs מאמינים שגם למכרסמים יש את הזכות לחיות. הנפרט כאן גם שלושה שיטות שאינן נחשבות הומניות והשימוש בהן מומלץ רק לאחר התייעצות עם מדביר מכרסמים מקצועי.

  1. מלכודות כלוב למכרסמים - ישנם הרבה סוגי מלכודות למכרסמים כמו מלכודות כלוב שהן אינן הורגות את המכרסם אלא תופסות אותו ותוכלו לשחרר אותו לאחר מכן בשטח טבעי. כמובן חשוב לבדוק את המלכודות באופן יומי כדי שהמכרסם לא ימות בתוך המלכודת.
  2. מלכודות דבק - מלכודות אלה אינן מומלצות לשימוש באופן עצמאי. מדביר מקצועי ידע איך להשתמש בהן בצורה נכונה, על מנת לגרום למינימום סבל.
  3. מרחיק מכרסמים אלקטרוני - מכשיר אלקטרוני המשמיע קול אולטרסוניק ומבריח את המכרסמים על ידי סאונד. המכשיר יכול להפריע גם לחיות בית ולכן חשוב לבדוק זאת לפני שתבחרו להשתמש במכשיר זה. ישנם הרבה בשוק ולא כולם טובים מומלץ להתייעץ עם אדם מקצועי לפני בחירה של מכשיר. ברוב המקרים מלכודת כלוב למכרסמים עדיפה.
  4. מלכודות קפיץ למכרסמים - מלכודות קפיץ בשונה ממלכודות כלוב או דבק כן הורגות את המכרסם.
  5. רעל - בהרבה מקרים ניתן לפזר רעל באיזורים מסויימים בבית ולהרוג את המכרסמים, כמובן שמומלץ להשתמש בכלוב כדי שהמכרסם ימות בתוך הכלוב ולא בפינה בבית ותסבלו מהריח.
  6. ריסוס- היתרון בשימוש  בשיטה זו הוא שהריסוס מכסה שטח גדול יותר בבית. הריסוס גם מגיע למקומות שבהם לא ניתן לשים מלכודות שונות. אך בחירה בשיטת הדברת מכרסמים זו עלולה להוביל לכך שהמכרסם ימות בפינה בבית ונמצא אותו רק כאשר הריח יהיה חזק.

 

איך לבחור הדברת מכרסמים מקצועית?

כאשר אתם בוחרים הדברת מכרסמים חשוב לבדוק באיזה חומרים המדביר משתמש ואיך הוא מבצע את ההדברה. במידה ויש לכם בעלי חיים קטנים או ילדים קטנים והדברת המכרסמים מתבצעת בעזרת חומרים כימים מומלץ מאוד לפנות את הבית למספר ימים.

 

כמו בכל סוג הדברה אחר גם פה חשוב לבקש המלצות ולבדוק טוב לפני שמזמינים מדביר מכרסמים מקצועי לביתכם. כמו שכתבנו בהדברת מכרסמים בדרך כלל יהיה שימוש בחומרים כימים שאינם בריאים גם לאדם, לכן חשוב לדעת שלמדביר יש את כל האישורים לבצע הדברה עם חומרים כימיים. כמובן שאל תתביישו לשאול מהו החומר ולבדוק על החומרי הספציפי.

מחפשים מדביר מומחה? שלחו הודעה עכשיו

רוצים עוד פרטים בנושא הדברה והרחקת יונים באופן עצמאי? רוצים להזמין מדביר מומחה? שלחו לנו הודעה וניצור אתכם קשר בהקדם

מי אנחנו

אצלנו באתר NoBugs תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על מנת לבחור את המדביר הנכון לצרכים שלכם.

אתר NoBugs מכיל מידע והמלצות לבחירת המדביר בלבד.

אתר NoBugs אינו אחראי על המדבירים עצמם ונותן המלצות שנאספו מלקוחות של המדבירים השונים.© כל הזכויות שמורות לאתר NoBugs.co.il

יצירת קשר מהירה

חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה
חובה למלא שדה זה

NoBugs - הרחקת יונים והדברת מזיקים

צרו קשר

Contact NoBugs whatsApp Phone Mail

עקבו אחרינו

Follow NoBugs Facebook NoBugs GMB NoBugs
דילוג לתוכן